Ana içeriğin başı

Olağanüstü Durum Planı

Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla aldığımız tedbirler kapsamında, toplumun  ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla tüm personelimiz uzaktan erişimli olarak çalışmaktadır.

HSBC Portföy Yönetimi A.Ş’nin bina ve sistemlerinin tamamen veya kısmen çalışma saatleri içinde veya dışında kaybedilmesi durumunda, siz değerli müşterilerimize çağrı merkezimiz 0850 211 0 111 numaralı telefondan hizmet verilemeye devam edilecektir. İlgili hattın çalışmaması durumunda yeni çağrı merkezi numarası müşterilerimize, günün şartları çerçevesinde mümkün olabilecek en seri yöntemle duyurulacaktır.

HSBC Portföy Yönetimi A.Ş’nin iş sürekliliğinin sağlanması, müşteri mağduriyeti olmaksızın faaliyetlerine devam edebilmesi amacıyla saklamakla yükümlü olunan her türlü bilgi, rapor, mali tablo ve mevcut mevzuat uyarınca saklamakla yükümlü olunan her türlü kayıt, elektronik ortamda tutulmaktadır.

HSBC Portföy Yönetimi A.Ş. Olağanüstü Durum Planı'na ulaşmak için lütfen HSBC Portföy Yönetimi A.Ş. Olağanüstü Durum Planı'na ulaşmak içintıklayın.